Краєзнавчі аспекти в роботі вчителів історії

16 квітня 2019 року вчителі історії закладів загальної середньої освіти Тростянецької міської ОТГ завітали до музейно-виставкового центру “Тростянецький”, де ознайомилися з експозицією музейної кімнати Леопольда Кеніга, промисловця та мецената, який пройшов шлях від робітника до мільйонера. Завдяки йому Тростянець у ХІХ столітті перетворився із села в потужне промислове поселення.

Науковий співробітник Шевлякова Надія Андріївна розповіла про життєвий шлях Леопольда Кеніга, його унікальні підприємницькі та організаторські здібності, родину, долю нащадків. Особливо наголосила на значній допомозі у створенні музейної кімнати праправнучки цукрозаводчика Сибілли Страк-Циммерман.

Відбувся зацікавлений діалог присутніх щодо окремих фактів та подій життя “цукрового короля” Слобожанщини.

На завершення роботи педагоги акцентували увагу на важливості краєзнавчої роботи у вихованні учнівської молоді та запланували проведення загальноміської краєзнавчої вікторини “Леопольд Кеніг: людина, яка створила себе сама”.

[supsystic-slider id=11]