Методичний порадник для вчителів фізики

22 лютого 2019 року на базі закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5 Тростянецької міської ради відбувся методичний порадник «Особливості підготовки учнів до ЗНО з фізики в 2019 році».
Перед учителями фізики закладів освіти Тростянецької ОТГ виступила методист з фізики та астрономії навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО Карпуша Валентина Михайлівна, яка розповіла про особливості сертифікаційної роботи з фізики на відповідність навчальним цілям таксономії Блума та наголосила на виробленні практичних навичок випускників щодо розв’язування розрахункових та графічних задач. Методист продемонструвала в дії нове покоління вимірювальних приладів.
Валентина Михайлівна надала методичні рекомендації щодо діяльності вчителя з підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання учнів з фізики, способів допомоги учням у підготовці до ЗНО-2019, відповіла на запитання щодо організації освітнього процесу з фізики.

[supsystic-gallery id=7 position=center]