Робоча зустріч для працівників закладів освіти щодо оновлення системи харчування

05.02.2021 року відбулася робоча зустріч для працівників закладів освіти Тростянецької МТГ з фахівцями Тростянецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області: Куценко Миколою Івановичем, помічником лікаря епідеміолога та Власенкно Анддрієм Васильовичем, головним спеціалістом відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини.

На зустрічі були обговорені питання щодо нового Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, що вступив в дію з 01.01.2021 року та Порядку здійснення медичного обслуговування учнів закладів загальної середньої освіти.

Детально розглянули питання оновлення та впровадження системи шкільного  харчування,  дотримання вимог законодавства про безпечність та якість харчових продуктів, заснованих на принципах аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР).