Творчий звіт Таран А. В. учителя зарубіжної літератури ЗЗСО І-ІІІ ст. №2

28 лютого 2019 року на базі закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 Тростянецької міської ради відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів зарубіжної літератури.

Про роботу в міжатестаційний період звітувала вчитель вищої кваліфікаційної категорії Таран Анжеліка Володимирівна. Мультимедійна презентація, створена педагогом, розкрила систему діяльності з науково-методичної проблеми «Формування загальнокультурної компетентності особистості засобами художнього слова».

Поряд із традиційними формами роботи вчитель застосовує й інтерактивні (дослідницькі проекти, ментальні карти, лепбуки, постери, фанфіки тощо), залучає дітей до підготовки та проведення уроків-вистав, вечорів романсу, літературно-музичних композицій.

Анжеліка Володимирівна працює індивідуально з обдарованими учнями. Серед найвищих досягнень її вихованців – І місце в ІІ етапі та ІІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури учениці 9 класу Мунтяну Анастасії.

З метою поширення професійного досвіду роботи вчителем створено особистий сайт, де розміщено корисні посилання та методичні матеріали.
Колеги схвалили напрацювання Таран А. В., побажали успішної реалізації планів на майбутнє.

Підбиваючи підсумки засідання методичного об’єднання, методист з навчальних предметів методичного кабінету відділу освіти Тростянецької міської ради Шабельник Н. В. та керівник ММО вчителів зарубіжної літератури Бабич В. В. наголосили на важливості соціалізації та розвитку комунікативних компетентностей учнівської молоді.

[supsystic-gallery id=10 position=center]