«Учитель року – 2020». Тростянецька міська ОТГ. День третій

28 листопада 2019 року завершився перший (зональний) тур  всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Початкова освіта».

На фінальному конкурсному випробуванні «Урок» учасниці виявляли власну педагогічну майстерність, а саме: знання предмета, методичну компетентність, спрямованість на формування цілісності знань, реалізацію змістових ліній, творчий підхід.

Шляхом жеребкування визначався кейс цього конкурсного випробування: Підопригора Юлія Миколаївна, ЗЗСО № 2 – «1-Б клас, навчальний предмет «Я досліджую світ», тема «Вода. Властивості води»; Голуб Валентина Олексіївна, Білківська ЗОШ – «1-В клас, навчальний предмет «Українська мова. Читання», тема «Далека мандрівка. Звуки [б], [б’], буква Б, б»; Лантух Тетяна Василівна, ЗЗСО № 5 – «2-А клас, навчальний предмет «Я досліджую світ», тема «Що я вмію і люблю?»; Шулєшова Юлія Петрівна, Філія № 4 ЗЗСО № 3 – «2-Б клас, навчальний предмет «Математика», тема «Досліджуємо складені задачі на знаходження різниці і суми».

За результатами п’яти конкурсних випробувань («Методичний експромт», «Практична робота», «Проєкт», «Тестування», «Урок») журі визначило статус кожної з учасниць першого (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Початкова освіта»:

Шулєшова Юлія Петрівна, Тростянецька Філія № 4 І-ІІ ступенів закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 3 Тростянецької міської ради – 128,5 бала, переможець (І місце);

Підопригора Юлія Миколаївна, заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 Тростянецької міської ради – 110,6 бала, лауреат (ІІ місце);

Лантух Тетяна Василівна, заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів  № 5 Тростянецької міської ради – 102,3 бала, лауреат (ІІІ місце);

Голуб Валентина Олексіївна, Білківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тростянецької районної ради – 100,7 бала, учасниця.

Щиро вітаємо всіх конкурсанток! Високо цінуємо щедрість їх люблячих сердець, професіоналізм і відданість освітянській справі.

А_ВЧИТ_18

Зображення 1 з 20