«Учитель року – 2020». Тростянецька міська ОТГ. День перший

ХХV-й конкурс «Учитель року» об’єднав відданих своїй справі, творчих, відкритих до нових знань, готових ділитися власними надбаннями вчителів.

26 листопада 2019 року на базі закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5 Тростянецької міської ради розпочався перший (зональний) тур усеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Початкова освіта».

Фаховим випробуванням передувало урочисте відкриття. З вітальним словом до конкурсанток звернулася начальниця відділу освіти Тростянецької міської ради Новак Наталія Леонідівна.

Родзинками навчання молодших школярів ділилися вчителі, натхненні ідеями Нової української школи: Підопригора Юлія Миколаївна (ЗЗСО № 2), Шулєшова Юлія Петрівна (Філія № 4 ЗЗСО № 3), Лантух Тетяна Василівна (ЗЗСО № 5), Голуб Валентина Олексіївна (Білківська ЗОШ).

У конкурсному випробуванні «Методичний експромт» учасниці продемонстрували методи і прийоми навчання, запропоновані членами журі.

У конкурсному випробуванні «Практична робота» вчительки виявляли суперечності освітнього процесу, які має долати вчитель, володіння педагогічною технікою та навики виходу з проблемних ситуацій.

Попереду ще два дні творчої, наполегливої, продуктивної роботи.

IMG_20191126_124632

Зображення 1 з 10