Учні закладів освіти взяли участь у ІV загальнонаціональному етапі конкурсу ім. П. Яцика

Учні закладів освіти Тростянецької ОТГ взяли участь у ІV загальнонаціональному етапі ХІХ міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

16 лютого 2019 року на базі державного навчального закладу «Сумське міжрегіональне вище професійне училище» відбувся ІV етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у якому взяли участь 27 учнів 3-11-х класів закладів загальної середньої освіти Сумщини. Серед них – Ложечник Ростислав, учень 6 класу Тростянецької Філії № 1 І-ІІ ступенів ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 5 та Хоменко Сніжана, учениця 7 класу ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3. Позаду в них – перемоги на шкільних, районних та обласних етапах.
Як переможці попереднього ІІІ етапу учні були нагороджені дипломами Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації та отримали подарунки від Ліги українських меценатів.

Протягом кількох годин тривало мовне змагання. А працювати завжди комфортніше, коли відчуваєш підтримку мудрих і кваліфікованих наставників, – Інни Василівни Поліщук і Людмили Олександрівни Хоменко.
Результати фінального етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика будуть оголошені у квітні 2019 року. Віримо в наших талановитих дітей, щиро зичимо їм перемоги!

[supsystic-gallery id=2 position=center]