У результаті співпраці Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ) і відділу освіти Тростянецької міської ради було проведено навчання педагогів, які отримали сертифікати тренерів і можуть ділитися досвідом! Сьогодні, 29.06.2022 відбувся онлайн тренінг “Життєві навички та психосоціальна підтримка дітей в умовах надзвичайних ситуацій”. Організований захід був відділом освіти та Центром професійного розвитку педагогічних працівників Тростянецької міської ради для педагогів закладів дошкільної освіти Лебединського відділу освіти. Обговорені були актуальні питання сьогодення дошкілля: дистанційна робота педагогів, організація діяльності дітей у надзвичайних ситуаціях, мінна небезпека. На даний час тренери готові до співпраці і консультування.