РОЗПОЧАТО РЕМОНТ У СОЛДАТСЬКОМУ ЗАКЛАДІ ОСВІТИ: ЗУСИЛЛЯ ОБ’ЄДНАЛИ БЛАГОДІЙНИКИ І ДОБРОБАТ

19 червня стало особливим днем для жителів села Солдатське, нарешті розпочато ремонт внутрішніх приміщень місцевої школи. Ця подія стала можливою завдяки співпраці між Добробатом, Тростянецькою міською радою та благодійним фондом «Open Door Ukraine», які підписали тристоронню угоду про співпрацю.
Шкільна будівля зазнала значних пошкоджень ще на початку війни внаслідок ворожого обстрілу. Відтоді проведення навчального процесу стало неможливим, що значно вплинуло на місцеву громаду. Проте спільними зусиллями відновлення школи стало реальністю. Покрівлю, у яку потрапив снаряд, було відновлено ще минулого року коштом Голландського благодійного фонду «Open Door Ukraine», вікна – завдяки допомозі Данської ради у справах біженців.
Сім волонтерів з Добробату завітали до Солдатського, та почали демонтаж дверних блоків та плінтусів, а також прибрали будівельне сміття. Їхні невтомні зусилля підтримувала Тростянецька міська рада, яка забезпечила волонтерів повноцінним харчуванням. Благодійний фонд “Доброта” надав пальне, а «Open Door Ukraine» закупив необхідні будівельні матеріали для внутрішнього ремонту приміщення школи. Добробатівці взяли на себе зобов’язання по встановленню нових міжкімнатних дверей, заміні підлоги, усуненню пробоїни у стіні від снаряда, а також опорядженню стін кабінетів.
Цей проект є яскравим прикладом того, як об’єднання зусиль громадськості, місцевої влади та благодійників може привести до позитивних змін. Завдяки спільній праці влади, волонтерів та благодійників відновлення школи в Солдатському стало можливим.
Хоча попереду ще багато роботи, початок вже покладено, і це вселяє надію. Від імені жителів Солдатського та всіх, хто піклується про освіту та майбутнє дітей, ми висловлюємо щиру подяку всім, хто долучився до цієї благородної справи.