Щиро вітаємо вас з Днем Української Державності!

Шановні мешканці громади!
Сьогодні, завдяки героїчному опору наших захисників та усього українського народу ми вкотре доводимо не лише ворогу, але й цілому світу, що Українська Державність – була, є та буде!
Щиро вдячні нашим Захисникам і Захисницям за захист української державності, свободи та територіальної цілісності України, за можливість жити та працювати, за те, що ви щодня, ризикуючи своїм життям, оберігаєте нас! Завдяки вам, мільйони українців мають надію на світле майбутнє.
Об’єднані як ніколи у захисті рідної землі та своєї державності, ми обов’язково переможемо та побудуємо сучасну величну європейську країну.
Тож нехай кожен день життя буде сповнений радістю, миром та надіями на краще, ваші добрі справи примножать славу нашої рідної України, а незламний дух ніколи не згасає!