ОБДАРОВАНИМ УЧНЯМ ТРОСТЯНЕЧЧИНИ ВРУЧИЛИ СТИПЕНДІЇ ГОЛОВИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

26 вересня 2024 року в м. Суми відбулися урочистості з нагоди вручення стипендій голови Сумської обласної державної адміністрації.
Традицію відзначати обдаровану учнівську молодь стипендіями очільника обласної державної адміністрації на Сумщині започаткували у 2008 році.
Начальник обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ привітав цьогорічних стипендіатів, подякував школярам та студентам Сумщини за сумлінну працю, жагу до навчання та внесок у розвиток освіти нашої області.
Серед стипендіатів – 45 талановитих учнів з різних куточків Сумщини: переможці олімпіад, турнірів, конкурсів, спортивних змагань тощо.
3 учнів нашої громади отримуватимуть стипендії голови Сумської ОДА: Юліана Гудкова, Дар’я Гордієнко, Катерина Олійник.
Щиро вітаємо наших стипендіатів та батьків, учителів, тренерів, які допомогли досягти високих результатів! Ми щиро пишаємось кожним із вас і бажаємо успіхів на нові звершення!