ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА ЗІ ЗДОБУВАЧАМИ ОСВІТИ ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ

Сьогодні, 10 червня 2024 року, школярі 9-11 класів – ЗЗСО І-ІІІ ступені √ 3 ТМР, ЗЗСО І-ІІІ ступенів √ 2 ТМР, Білківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ТМР разом із вчителями та представниками відділу освіти ТМР здійснили візит до ДПТНЗ “Сумський центр ПТО” з метою ознайомлення з професіями та правилами їх вибору, формування вміння зіставляти свої здібності з вимогами щодо набуття конкретної професії, навчання складати на цій основі реальний план оволодіння професією, а також забезпечення розвитку професійно важливих якостей особистості.
Адміністрація закладу ПТО розповіла про історію виникнення даного закладу, вибір професій та здійснила екскурсію по виробничим майстерням, де опановують професії: кухаря, електрика, зварювальника, оператора комп’ютерного набору тощо.
Школярі долучилися до обговорення у форматі відкритого діалогу, де кожен присутній міг висловити свої думки та пропозиції щодо даних професій. Адже, це сприяло конструктивній і плідній дискусії, яка допомогла здобувачам освіти у формуванні стратегічних напрямків розвитку вибору професії.