Семінар-навчання «сучасні системи органічного світу»

29 жовтня 2019 року у приміщенні Тростянецької публічної бібліотеки Гетьманським національним парком та Сумським державним педагогічним університетом ім. А. С. Макаренка був організований семінар-навчання для вчителів біології закладів загальної середньої освіти Тростянецької ОТГ. До учасників заходу з вітальним словом звернулася заступниця начальника відділу еколого-освітньої роботи та рекреації Гетьманського національного парку Євдокимова Н. М., ознайомила присутніх із програмою роботи семінару та налаштувала на плідну співпрацю.

Учителі уважно прослухали цікавий виступ викладачки кафедри загальної біології та екології СДПУ Литвиненко Юлії Іванівни, яка розповіла про видове різноманіття у групах організмів, філогенетичні системи органічного світу ХХ століття, принципи побудови систем, а також звернула увагу на сучасні таксономічні одиниці, біологічну номенклатуру та основні біологічні кодекси. Захоплюючою була розповідь про вчених-науковців та їх історичні дослідження організмів в екосистемі.

Всі учасники семінару отримали корисну інформацію, що доповнить навчальний матеріал при викладанні теми «Біорізноманіття» у 10 класі. Педагоги поспілкувалися з колегами, викладачем та чекають на наступну зустріч.

3

Зображення 4 з 4