«Захист вітчизни» як складова національної ідеології

Питання патріотичного виховання молоді завжди було і залишається одним із найважливіших. Це не мода, не робота одного дня чи навіть року. Досвід роботи закладів загальної середньої освіти Тростянецької ОТГ показує, що виховання учнів  у дусі постійної готовності до захисту своєї Вітчизни проводиться систематично, цілеспрямовано та наполегливо.

Відповідно до плану методичної роботи 30 жовтня 2019 року в закладі загальної середньої освіти I-III ступенів № 5 відбувся майстер-клас керівника методичного об’єднання вчителів «Захисту Вітчизни» Сергієнка Володимира Івановича «Упровадження інтерактивних методів на уроках «Захисту Вітчизни».

Педагоги розглянули низку важливих питань: як за короткий час курсу забезпечити набуття старшокласниками знань про функції Збройних Сил України, їхні характерні особливості, засвоєння основ цивільного захисту, військової справи, основ медичних знань і допомоги.

Наголошувалося, що кожен учитель має для себе визначити, яким чином він буде організовувати навчальну діяльність, які інтерактивні методи та прийоми необхідно застосовувати для досягнення позитивного результату навчання учнів.

Учасники заходу дійшли висновку, що підвищення ефективності уроку  залежить від доцільності добору й використання різноманітних, найбільш відповідних навчальній темі методів навчання, а також активізації всього освітнього процесу.

20191030_101714

Зображення 1 з 4