БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ

Завдяки багаторічній співпраці заклади освіти Тростянецької міської ради отримали Wi-Fi роутери та маршрутизатори від друзів-партнерів нашої громади.
Ці пристрої будуть використані задля безперебійного постачання інтернет-зв’язком учасників освітнього процесу в навчальних класах та укриттях.
Висловлюємо щиру подяку Петру Крайсвітньому, представнику Вільнюської торгово-промислової, ремісничої палати Республіки Литва;
Романасу Тумасонісу, декану факультету електроніки та інформатики Вільнюського університету прикладних наук; Тетяні Усик, голові ГО “Коліщата” , за надану благодійну допомогу. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам усіляких гараздів, здоров’я, процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху.
Romanas Tumasonis
Petro Kraisvitnii