БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ГРОМАДИ

Заклади загальної середньої освіти Тростянецької міської ради продовжують отримувати гуманітарну допомогу від благодійного чеського фонду «Людина в біді».
Раніше ми повідомляли, що за підтримки даного фонду в закладах загальної середньої освіти Тростянецької міської ради було проведено капітальний ремонт даху, відремонтовано систему опалення та замінено вікна, двері. Фонд і надалі продовжує підтримувати ці заклади.
Цього разу, за фінансової підтримки Європейського союзу, фонд надав канцелярські набори для школярів. Це універсальні набори, до яких входить усе необхідне: зошити, ручки, олівці, та інше, вони будуть в нагоді протягом усього навчального року.
Щиро дякуємо за Ваші добрі справи і велике небайдуже серце! Бажаємо Вам та Вашим близьким, здоров’я успіхів і процвітання!
Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю в рамках підтримки нашої громади.