![](https://osvita.trostyanets-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/332109632_974690323531567_5639497748529311972_n-211x300.jpg)
Сьогодні ми згадуємо ще одну трагічну сторінку в непростій історії України – День Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини та європейське майбутнє України.
Революція Гідності змінила не тільки країну. Вона змінила кожного з нас. Ми навчилися брати на себе відповідальність та бути небайдужими. В державі народилася нація, яка не дасть розділити свою землю і стоятиме за Україну до останнього.
Віддаймо шану патріотизму і мужності Героїв Небесної Сотні. Вклонімося кожному, хто виступив проти авторитарного режиму, і всім тим, хто зараз захищає нас від російської агресії!
Вічна і світла пам’ять Патріотам, Героям Небесної Сотні, що загинули в боротьбі за нашу свободу…
Герої не вмирають! Слава Україні! Героям слава!
![](https://osvita.trostyanets-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/332109632_974690323531567_5639497748529311972_n.jpg)