![](https://osvita.trostyanets-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/438088387_437327455471699_4728397217653725037_n-300x250.jpg)
26 квітня Україна і весь світ згадує аварію на Чорнобильській АЕС – найбільшу техногенну катастрофу ХХ століття, яка пекучим болем закарбована в історії і пам’яті мільйонів людей.
Чорнобильський біль не стихне ніколи, як і вдячність усім ліквідаторам за їхній подвиг.
У 38-мі роковини ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю героїв, які віддали свої життя, зупиняючи ядерний смерч, дякуємо мужнім ліквідаторам, які живуть серед нас, вклоняємося нашим захисникам, які боронять Україну від держави-терориста, яка вдається до підступних провокацій та ядерного шантажу. Щиро дякуємо персоналу атомних станцій, які продовжують працювати у надскладних воєнних умовах.
![](https://osvita.trostyanets-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/438088387_437327455471699_4728397217653725037_n.jpg)