ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

Сьогодні в Україні відзначають День пам’яті Героїв Крут – українських студентів, які ціною власного життя зупинили більшовицький наступ на Київ у 1918 році.
Події 29 січня 1918 року є нагадуванням того, що невпинна боротьба України проти агресора, яку ми, сучасники, називаємо російсько-українською війною, триває не одне десятиліття, а більше сотні років. Самовіддана, яскрава сторінка протистояння більшовицькому загарбнику в ході Української революції 1917-1921 рр., є одним з перших символів беззаперечного героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність України.
Сьогодні, як і 106 років тому, Україна веде боротьбу за свободу та незалежність і вшановує жертву, принесену українськими захисниками в бою під Крутами.
Ми цінуємо подвиг кожного і вшановуємо пам’ять Героїв, які полягли під Крутами. Пам’ятаємо тих, хто віддав своє життя в боротьбі за незалежну Україну. Шануємо наших захисників, що сьогодні відстоюють свободу рідної Батьківщини. Низький уклін тим, хто продовжує цю несамовиту боротьбу.
Слава Героям! Слава Україні!