ДО ДРУГОЇ РІЧНИЦІ ВИЗВОЛЕННЯ МІСТА З ВОРОЖОЇ ОКУПАЦІЇ

Два роки тому, 26 березня 2022 року, від рашистських загарбників був звільнений незламний Тростянець.
Невпинно плине час, а люди й понині пам’ятають всі подробиці пережитого… Всі жителі громади безмежно вдячні нашим захисникам за визволення з окупації, за можливість дихати вільно, спокійно жити, повернутися додому з евакуації.
Тростянецька громада – одна з тих, що найбільше постраждала від російської окупації у Сумській області. Майже кожен заклад освіти зазнав пошкоджень чи руйнувань. Але незважаючи ні на що ми продовжували працювати та досягли гарних результатів у сфері освіти.
Пори війну, у надскладних умовах, з перебоями зв’язку та електроенергії спільними зусиллями нам вдалося забезпечити безперервний освітній процес та якісно організувати навчання. Окрім цього, провести атестацію педагогічних працівників, розпочати та успішно завершити 2022/2023 навчальний рік, організувати випуски учнів 9-х, 11-х класів, а також провести десятки інших важливих заходів.
Робити це в умовах, коли країна веде визвольну війну, дуже не просто, але незважаючи на всі труднощі ми наполегливо виконуємо свою місію – надання якісних освітніх послуг.
Завдяки активній співпраці Тростянецької міської ради з міжнародними партнерами, заклади освіти продовжують все активніше відроджуватися. Нам допомагають численні організації та благодійні фонди. І така робота невпинно покращується.
Ми щиро вдячні всім за важливу та неоціненну, безкорисну допомогу Тростянецькій міській територіальній громаді у цей нелегкий для нашої держави час!
Ми завжди пам’ятатимемо героїчний опір ЗСУ, тероборонівців, місцевих жителів, які пліч-о-пліч з військовими стали на захист держави. Ніколи не забудемо подвиг Героїв, які поклали своє життя за свободу й незалежність!
Наша боротьба триває!
Щодня наші мужні захисники та захисниці героїчно б’ються за нашу землю! Щодня стримують ворога! Щодня наближають нас до Перемоги!
Ми дякуємо вам за кожен новий день, за можливість навчати і навчатися!
Продовжуємо підтримувати наших захисників, навчати і виховувати покоління, які будуватимуть вільну країну, продовжуємо зміцнювати сили світла і свободи!
Слава Україні! Героям слава!