ДОПОМОГУ ВІД БЛАГОДІЙНИКІВ «РОТАРІ КЛУБ КИЇВ-СОФІЯ» – ШКІЛЬНІ МЕБЛІ – ОТРИМАЛА ТРОСТЯНЕЦЬКА ГРОМАДА. ДЯКУЄМО!

Щодня працюючи над відновленням громади, Тростянецька міська влада приділяє окрему увагу закладам освіти: їх відбудові після окупації, ремонту, переоснащенню. Все це стає можливим завдяки успішній співпраці з сотнями благодійних фондів та організацій!
Однією з благодійних організацій, з якою співпрацює міська рада є громадська організація Rotary Club Kyiv-Sophia (Ukraine). Сьогодні від цієї організації до Тростянця надійшов гуманітарний вантаж – шкільні меблі, а саме: 57 парт, 73 стільців, 3 столи для вчителя, 3 столи лабораторні, крісло на колесах для вчителя.
Гуманітарний вантаж зустріла Анна Зубова, в. о. начальника відділу освіти. Вона зазначила, що меблі будуть передані у сільські школи, які мають у них найбільшу потребу.
Першу партію меблів вже доставлено до Білківського закладу загальної середньої освіти.
Висловлюємо глибоку й щиру вдячність Благодійній громадській організації «Ротарі Клуб Київ-Софія», особисто Голові правління Петру Козлинському за увагу до Тростянецької громади, за турботу про тростянецьких дітей, які пережили ворожу окупацію, тяготи евакуації. Наші діти заслуговують на комфортні умови навчання, а ви, наші партнери, допомагаєте їх створити. Дякуємо!