ДЯКУЄМО БЛАГОДІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «СВІТЛО НАДІЇ» ЗА ПІДТРИМКУ ТРОСТЯНЕЦЬКИХ ДІТЕЙ!

Однією із благодійних організацій, з якою успішно співпрацює Тростянецька громада, є БО «Світло надії». У листопаді 2023 року укладено меморандум про співпрацю між Тростянецької міською радою та БО «Світло надії» з метою надання соціальної, медичної, психологічної допомоги дорослим та дітям нашої громади.
👉Сьогодні співробітники CO «Light of Hope»/БО «Світло надії» привезли для молодших школяриків нашої громади, які переселилися на Тростянеччину під час війни, 53 рюкзаки, наповнені канцелярським приладдям: зошитами, альбомами для малювання, кольоровими олівцями, фарбами тощо. Все це, безумовно, знадобиться у навчанні!
❗️Шкільні набори надані дітям у межах проєкту «Рівний доступ: подолання освітніх барʼєрів», що реалізується Благодійною організацією «Світло надіі» за фінансової підтримки некомерційної корпорації WORD VISION INTENATIONAL.
✅У міській школі № 3 (ЗЗСО № 3) навчається 13 учнів 1- 4 класів, що належать до категорії ВПО. Сьогодні вони завітали до школи разом з батьками, щоб отримати благодійну допомогу від БО «Світло надії». А решта 40 рюкзаків будуть передані в школи нашої громади, де також навчаються діти внутрішніх переселенців.
🤝Теплі слова вдячності нашим партнерам та благодійникам висловили в.о. начальника відділу освіти Анна Зубова, директорка школи Лариса Лампак, батьки діточок та самі діти!
🤝Дякуємо БО «Світло надії» за дієву співпрацю, за підтримку дітей, яким довелося залишити свої домівки через війну. Віримо в Україну, разом до перемоги!