ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІ ШКОЛИ: НОВА ГЕНЕРАЦІЯ

Тростянецька міська рада активно співпрацює з БО “Інститут місцевого розвитку”. Раніше ми повідомляли, що в рамках реалізації проєкту “Незламні школи Тростянецької ОТГ”:
– в ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО №5 Тростянецької міської ради (корпус №2) проведено ремонт системи опалення, замінено вікна та двері, замінено старе електрообладнання на сучасне енергоощадне.
– ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО №5 Тростянецької міської ради отримали сучасне обладнання для харчоблоків.
– Планується спорудження модульного укриття на території Станівського ЗЗСО І-ІІ ступенів Тростянецької міської ради.
В рамках реалізації даного проєкту учасники освітнього процесу закладів загальної середньої освіти Тростянецької громади долучилися до участі в інноваційній освітній програмі
«Енергоефективні школи: нова генерація» з енергоефективності для школярів від 8 до 16 років, яка спрямована на виховання екологічних цінностей та відповідального ставлення до споживання енергоресурсів, а також формування навичок раціонального використання енергії.
За короткий період впровадження проєкту “Незламні школи Тростянецької ОТГ” навчання за курсами пройшли майже 400 учнів громади.
28 червня 2023 року начальник відділу освіти Тростянецької міської ради Яна Білокур разом з представником ВБО «Інститут місцевого розвитку» Олексієм Вербою відвідали заклади загальної середньої освіти нашої громади, що долучилися до навчання та вручили дипломи та подяки вчителям. Учні, які показали найкращі результати отримали цінні призи: колонки, повербанки та екорюкзаки.
Ми щиро дякуємо ВБО «Інститут місцевого розвитку» за підтримку нашої громади.
Сподіваємося, що наше партнерство і надалі буде таким ефективним і позитивним.