ІІ (МІСЬКИЙ) ЕТАП СПОРТИВНИХ ЗМАГАНЬ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ»

Сьогодні, 27 лютого 2024 року на базі Закладу загальної середньої освіти
І-ІІІ ступенів – закладу дошкільної освіти № 5 Тростянецької міської ради відбулося урочисте відкриття ІІ (міського) етапу спортивних змагань
“ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ”, з видів спорту: волейболу, баскетболу.
Взяли участь учні закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 3 Тростянецької міської ради, Тростянецької Філії І-ІІ ступенів № 4 закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 3 Тростянецької міської ради, Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – закладу
дошкільної освіти № 5 Тростянецької міської ради, Смородинської Філії
І-ІІ ступенів Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – закладу дошкільної освіти № 5 Тростянецької міської ради та Білківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Тростянецької міської ради. За призові місця боролися більше 50 юних учнів-спортсменів.
Шкільні ліги – це спортивні змагання, розроблені за світовим та європейським досвідом. Масштабний всеукраїнський спортивний проєкт реалізується за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під гаслом «Разом переможемо!».
З найкращими словами почесні гості та організатори ІІ етапу Шкільних ліг змотивували учнівську молодь на перемогу.
Даний захід подарував не лише заряд енергії та позитивних емоцій, а й можливість продемонструвати свої спортивні навички, командний дух та згуртованість.
Переможці з виду спорту – баскетболу:
І місце – ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО № 5 ТМР;
ІІ місце – ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 ТМР та Тростянецька
Філія № 4 І-ІІ ступенів ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 ТМР.
Переможці з виду спорту – волейболу:
І місце – ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО № 5 ТМР та Смородинська Філія
І-ІІ ступенів ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО № 5 ТМР;
ІІ місце – Білківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ТМР;
ІІІ місце – ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 ТМР та Тростянецька
Філія № 4 І-ІІ ступенів ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 ТМР.
Бажаємо переможцям наснаги, сил, бойового духу та перемоги в ІІІ (зональному) етапі!