Катерина Борисенко – переможець ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

З 17 по 22 березня 2019 року в місті Києві тривав ІV (фінальний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. 160 школярів із 24 областей України змагалися за нагороди різного ґатунку. Організатори заходу – Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Київський університет імені Бориса Грінченка.

Серед 8-класників Сумщину представляла Катерина Борисенко, учениця закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5 Тростянецької міської ради, яка вперше брала участь в інтелектуальних змаганнях такого високого рівня. Катерина успішно виконала завдання трьох турів (теоретичного та двох практичних) і за їх результатами нагороджена дипломом ІІІ ступеня.

На шляху до першого успіху неоціненною є співпраця дитини й учителя. Ірина Іванівна Романенко, яка вже протягом багатьох років виховує переможців ІV етапу олімпіади з хімії, ще раз підтвердила високий фаховий і педагогічний професіоналізм.

Щиро вітаємо Катерину та її наставника! Нових вам здобутків і перемог!

[supsystic-gallery id=12 position=center]