ЛІТО – ЧАС ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ

Календарний початок літа став початком оздоровлення й відпочинку дітей громади. Це чудова нагода для школярів не лише відпочити, а й провести час з користю для здоров’я.
4 червня 2024 р. гостинно відчинили свої двері пришкільні табори громади. 400 учнів цікаво й змістовно проведуть разом чотирнадцять веселих, неповторних днів.
Метою літнього оздоровлення є створення умов для забезпечення фізичного, психологічного та соціального благополуччя школярів.
Літнє оздоровлення школярів триватиме з 04 по 21 червня. У громаді працюватимуть 6-ть пришкільних таборів з денним режимом перебуванням й один профільний табір на базі КЗПО Тростянецької міської ради “Палац дітей та юнацтва”.
На юних відпочивальників чекають: рухливі ігри, спортивні змагання, майстер-класи, театралізовані вистави, квести та інше. У таборах дбаютимуть про харчування, загартування та психологічне здоров’я дітей.
В перший день вихованці таборів долучилися до загальнонаціональної хвилини мовчання, згадали символи рідної держави, співали українських пісень, малювали на асфальті малюнки патріотичного змісту.
Бажаємо всім дітям гарно провести літо і зміцнити здоров’я!