МЕБЛІ ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ

Заклади дошкільної освіти Тростянецької міської ради продовжують отримувати гуманітарну допомогу від Всеукраїнського БФ “Крок за кроком”.
В рамках реалізації проєкту “Розбудова потенціалу педагогів закладів дошкільної освіти для психосоціальної підтримки та покращення життя дітей дошкільного віку в Україні в умовах надзвичайної ситуації”, що реалізується за підтримки Міжнародної Асоціації Step by Step заклади дошкільної освіти нашої громади отримали меблі: ліжка, столи, стільці, стінки.
Висловлюємо щиру подяку БФ “Крок за кроком” за важливу підтримку та неоціненну, безкорисну допомогу Тростянецькій громаді. Бажаємо вам здоров’я, оптимізму, величезного щастя в сьогоденні і світлих надій на майбутнє.