МЕТОДИЧНИЙ ЗАХІД “ЕФЕКТИВНА ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ КЕРІВНИКА ЗАКЛАДУ ОСВІТИ”

З 22.02.2024 р. по 23.02.2024 р., на базі КЗПО Тростянецької міської ради “Палац дітей та юнацтва”, проходив методичний захід “Ефективна організація роботи керівника закладу освіти”.
Протягом двох днів члени атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти Тростянецької міської ради вивчали практичний досвід, а також проводили оцінювання професійних компетентностей керівників підпорядкованих закладів освіти, відокремлених структурних підрозділів, які атестуються у 2023/2024 навчальному році.
22.02.2024 р. свій досвід презентували керівники закладів дошкільної освіти та керівник КЗПО Тростянецької міської ради “Палац дітей та юнацтва”, 23.02.2024 р. – керівники закладів загальної середньої освіти. Загалом до участі в заході долучилися 7 керівників закладів освіти Тростянецької міської ради.
Також, під час заходу своїм досвідом роботи поділилася Ломова Ю. М. – практичний психолог Білківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Тростянецької міської ради. Вона презентувала арт-техніки, які використовує в своїй роботі для надання психологічної підтримки учасникам освітнього процесу, попередження негативних проявів в освітньому середовищі.
Дякуємо всім учасникам за цікаві та змістовні презентації. Бажаємо успіхів та натхнення в досягненні поставленої мети. Нехай творчий вогонь у ваших серцях не згасає!