![](https://osvita.trostyanets-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/429551474_405079982029780_7152723762538682985_n-300x177.jpg)
28.02.2024 р., на базі КЗПО Тростянецької міської ради “Палац дітей та юнацтва”, пройшов методичний захід “Ярмарок педагогічних ідей”, в ході якого, члени атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти Тростянецької міської ради вивчали практичний досвід, а також проводили оцінювання професійних компетентностей педагогічних працівників закладів дошкільної освіти, які атестуються у 2023/2024 навчальному році.
Загалом до участі в заході долучилися 7 вихователів закладів дошкільної освіти Тростянецької міської ради.
Дякуємо всім учасникам за виступи, цікаві та змістовні презентації. Бажаємо творчого натхнення, невичерпної енергії, міцного здоров’я та здійснення мрій!