МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ПРО ЧОРНОБИЛЬСЬКУ КАТАСТРОФУ

26 квітня 2023 року — рівно 37 років, як світ зустрівся лицем до лиця з найбільшою техногенною катастрофою ХХ століття.
Ця трагедія забрала життя тисяч людей, перетворила ліси й поля на зону відчуження. Внаслідок Чорнобильської катастрофи 1986 року було забруднено майже 75 % території Європи.
Чорнобиль — не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Ризикуючи своїм життям і здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу й подальшого розповсюдження радіації. Подвиг цих людей навічно залишиться у пам’яті українського народу.
Школярі Тростянецької громади долучилися до участі в заходах присвячених вшануванню пам’яті Героїв-ліквідаторів та жертв Чорнобильської катастрофи.
Вічна пам’ять тим, хто відійшов у вічність. Пам’ятаємо кожного. Дякуємо за подвиг.