![](https://osvita.trostyanets-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/299589607_2103345893184932_1421514428932171690_n-300x169.jpg)
В умовах воєнного стану варто бути готовим до всього, навіть якщо ви цивільна особа. Прості речі рятують життя. А чітке розуміння алгоритму дій допоможе взяти себе в руки в екстреній ситуації та надати першу допомогу постраждалому. Тож, відділ освіти Тростянецької міської ради спільно з Лебединським фаховим медичним коледжом імені професора М.І.Ситенка, проводять на базі закладів освіти навчання з надання першої домедичної допомоги. Навички першої допомоги – критична необхідність для кожної людини, особливо в умовах війни. Сьогодні це, без перебільшень, може врятувати життя.