За короткий період впровадження проєкту “Незламні школи Тростянецької ОТГ” навчання за курсами пройшли майже 400 учнів, а це значить, що концентрація енергоефективних учнів у цій громаді є найвищою в Україні! Вони вже піклуються про енергоефективне майбутнє України та наближують нашу спільну перемогу ![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
29 травня ми підвели підсумки навчання серед 12 тростянецьких шкіл, а найкращі учні у нас завжди отримують презенти. Тож невдовзі вони стануть щасливими власниками колонок, повербанків та екорюкзаків ![🎁](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t84/1/16/1f381.png)
![🎁](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t84/1/16/1f381.png)
І, звичайно, дипломи кожному учаснику та подяки вчителям ![👍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f44d.png)
![👍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f44d.png)
Дякуємо всім за плідну працю та бажаємо успіхів енергоефективному поколінню ![😉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t57/1/16/1f609.png)
![😉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t57/1/16/1f609.png)