Нове енергоефективне життя Буймерської школи

Через бойові дії та окупацію під час повномасштабного вторгнення рф будівля закладу загальної середньої освіти (ЗЗСО) І-ІІІ ступенів – закладу дошкільної освіти №5 Тростянецької міської ради (корпус №2) була пошкоджена 😞
Але для забезпечення сталості та безперервності навчання дітей та відновлення освітньої інфраструктури у Тростянецькій громаді зазначений ЗЗСО включили до проєкту «Незламні школи Тростянецької ОТГ».
За результатами енергоаудиту будівлі було визначено першочергові заходи. Вони включали заміну старих вікон та вхідних дверей на енергоефективні, відновлення системи опалення другого поверху та спортивної зали, а також заміну електрообладнання у харчоблоці.
Зазначимо, що все вищеперераховане дозволить:
✅ поліпшити мікроклімат у шкільних приміщеннях;
✅ поліпшити умови перебування дітей та персоналу у закладі;
✅ підвищити ресурсоефективність електрообладнання харчоблока та якість надання послуг із приготування їжі.
Ремонт системи опалення, заміна старих вікон та вхідних дверей, заміна старого електрообладнання на сучасне енергоощадне дозволили не лише відновити навчальний процес, але і — у сучасних реаліях нестачі енергетичних ресурсів — скоротити споживання теплової та електричної енергії, природного газу та води 👌
****
Матеріал підготовлено ВБО «Інститут місцевого розвитку» у рамках проєкту «Незламні школи Тростянецької ОТГ» за фінансової підтримки Великої Британії, Канади, США, Фінляндії, Швейцарії та Швеції.