ОБЛАСНА СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

29 серпня 2023 року, незадовго до початку нового навчального року відбулася серпнева – щорічна конференція педагогічних працівників Сумської області “Освіта Сумщини: безпека, раціональність, якість. Крокуємо до перемоги”.
В ході проведення учасники обговорили вектори роботи на 2023/2024 навчальний рік, особливості Нової української школи та безпекові умови навчання школярів та роботи педагогів в умовах воєнного часу.
Під час конференції т.в.о. начальника Сумської ОВА вручив освітянам Сумщини відзнаки Міністерства освіти і науки України та Сумської обласної державної адміністрації, серед нагороджених Буднік Олена Сергіївна – керівник зразкової вокальної студії “Перлина” КЗПО ТМР “Палац дітей та юнацтва”.
Бабич Валентина Володимирівна – учитель української мови та літератури ЗЗСО І-ІІІ ступенів ✓2 ТМР, чиє фото буде занесене на обласну Дошку Пошани “Педагогічна гордість Сумщини” у 2023 році.
Щиро вітаємо наших педагогів. Бажаємо незгасимого оптимізму, творчої наснаги, вагомих досягнень у здійсненні задуманого та нових здобутків у роботі й наукових пошуках. Нехай Ваша енергія, багаторічний досвід, невичерпний інтелектуальний потенціал і надалі служитимуть на благо громади та України!