Оздоровлення у закладах дошкільної освіти

Організація літнього оздоровлення має велике значення для відновлення сил, поліпшення стану здоров`я дітей. Цього прагнуть, звичайно, батьки та місцева влада. До збагаченого меню, збільшення розвиваючих ігор у садочках   додається організація проведення фізичної активності дітей на ігрових майданчиках серед дерев, кущів, квітів на відкритому повітрі, що особливо актуально під час карантинних обмежень.

З 6 липня розпочалося в закладах дошкільної освіти  Тростянецької міської ради літнє оздоровлення дітей, яке триватиме до 14 серпня.

На відміну від минулого року у 2020 році, на період оздоровлення, працюють усі садочки у звичайному режимі, без чергових груп. Щоденно близько 360  дітей відвідують заклади дошкільної освіти в оздоровчий період. Для цього з місцевого бюджету було виділено 30 тис. грн. Це додаткове харчування  дітей  за рахунок коштів місцевого бюджету на літній період у розмірі 10 % від встановленої вартості харчування, що складає 2,20 грн. на одну дитину.  На час оздоровлення  розроблене оновлене меню зі збільшенням свіжих фруктів та овочів, у якому  доданий щоденний другий сніданок о 10.00 ранку, який розрахований на кожну дитину, а саме: сік 100-150 г або фрукти 70-100 г.

З 17 серпня  по 31 серпня робота дитячих садочків буде призупинена для проведення необхідних поточних ремонтних робіт. З 01 вересня заклади дошкільної освіти Тростянецької міської ради відновлять свою роботу.