Підготовка до зно – важлива складова освітнього процесу старшої школи

         Досконале знання мови є важливим показником розвитку людини та її культурного рівня. У сучасних умовах актуальним є формування високої мовної та мовленнєвої  компетентностей  особистості.

         Комунікативна компетентність є найважливішим показником мислення, духовного багатства людини, її здатності сприймати життєві явища, висловлювати думки про них і давати оцінку.

З метою підвищення якості підготовки учнів до ЗНО 30 жовтня 2019 року на засіданні ММО вчителів української словесності був проведений методичний практикум «Калейдоскоп  методичних ідей щодо підготовки випускників до складання ЗНО та ДПА з української мови та літератури».

         Почали  з обговорення методичних рекомендацій, змін у програмі ЗНО з української літератури. Особливу увагу звернули на структуру та критерії оцінювання сертифікаційної роботи, написання власного висловлення.

         Педагоги запропонували різні форми  роботи з учнями для успішної підготовки до ЗНО та відчули себе його учасниками, проходячи онлайн-тестування з української мови та літератури.

IMG-64a05370a0d8aebc804244fc68afeb22-V

Зображення 1 з 8