ПІДСУМКИ ДРУГОГО ТИЖНЯ ПЕРЕБУВАННЯ ТРОСТЯНЕЦЬКИХ ШКОЛЯРІВ У ФРАНЦІЇ

Непомітно промайнув 2 тиждень перебування тростянецьких школярів у Франції.
Нагадаємо, що з 22 січня 2024 року 40 дітей – учнів закладів загальної середньої освіти Тростянецької міської ради в супроводі 6 педагогів перебувають на відпочинку у Франції.
На цьому тижні діти побували на екскурсії по стадіону Стад де Франс, який вміщує до 100 000 глядачів, де відвідали роздягальню відомих футболістів, а також мали можливість посидіти в кріслі президента Франції (коли той відвідував футбольні матчі чи концерти).
По буднях, супроводжуючі вчителі продоводили для діток уроки.
Після цікавих та змістовних занять, учні з задоволенням долучилися до участі в конкурсно-розважально-спортивній грі “Хто вище?”.
Незабутні враження отримали наші дітлахи під час екскурсії до Версалю (музею карет епохи Наполеона, садиби останньої французької королеви Марії Антуанетти), прогулянки Єлисейськими полями.