![](https://osvita.trostyanets-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/1-1-300x225.jpg)
З 20 січня по 29 січня 2024 року, в рамках німецько-польсько-українського молодіжного обміну, група наших учнів – членів шкільного лісництва перебували в місті Альхорн, Німеччина.
Цей тиждень промайнув швидко, діти вивчали природу міста, працювали в інтернаціональних групах над темами своїх проєктів, досліджували питання щодо збереження деревних порід, вивчали адаптацію тварин до зміни клімату. Школярі познайомилися з керівником адміністрації лісового господарства Штефаном Грусдорфом, а також побували на екскурсії на рибній фермі.
Насичені дні роботи над проєктами, цікаві екскурсії, спілкування з німецькими та польськими однолітками назавжди залишаться в пам’яті дітей і педагогів.