ПІДСУМКИ ПЕРШОГО ТИЖНЯ ПЕРЕБУВАННЯ ТРОСТЯНЕЦЬКИХ ШКОЛЯРІВ У ФРАНЦІЇ

Вже тиждень група школярів Тростянецької громади, перебувають на відпочинку у Франції.
Нагадаємо, що завдяки активній співпраці Тростянецької міської ради з міжнародними партнерами, з 22 січня по 17 лютого 2024 року, 40 дітей – учнів закладів загальної середньої освіти Тростянецької міської ради в супроводі 6 педагогів матимуть змогу відпочити та ближче познайомитися з містом-побратимом Женнвільє (Франція).
Школярі вже встигли познайомитися з мером міста. Під час зустрічі діти разом з супроводжуючими показали меру та його делегації концерт.
Для діток було організовано досить насичену розважальну програму, проте освітній процес продовжувався і по буднях для них проводилося по 5 уроків. Уроки проводили супроводжуючі вчителі.
Після обіду, для учнів проводились різні заходи: гра “Хто зверху?”, футбол, теніс, виготовлення різних поробок. Для дітей влаштували домашній кінотеатр, де вони мали змогу переглядати художні фільми, згідно навчальної програми.
Вихідні дні були також досить насиченими, учні відвідали Париж: Ейфелеву вежу (підіймалися на другий оглядовий майданчик, звідки було видно все місто), Єлисейські поля, різні старовинні архітектурні будівлі, ознайомилися з визначними місцями міста, катаючись по річці Сена на оглядовому човні, а також побували на найвищій точці Парижа – Монмартр.