![](https://osvita.trostyanets-miskrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/1-9-229x300.jpg)
Як уже повідомлялося раніше з 12 червня 2023 року в Тростянецькій громаді запрацювала оздоровча кампанія в 6 пришкільних таборах та одному профільному таборі.
Протягом першого тижня діти весело та з користю проводили час. Школярі з задоволенням брали участь в різноманітних інтелектуальних та рухливих іграх, естафетах, малювали на асфальті, долучалися до участі в вікторинах, квест-подорожах, конкурсах талантів.
Особлива увага приділялася безпеці, тож діти в ігровій формі повторювали правила дорожнього руху.
Вихованці отримали незабутні враження після подорожі до пожежної частини. Під час якої вони мали змогу не тільки побачити все, а й спробувати себе в ролі пожежника.
Найбільш яскравим відпочинком для вихованців таборів було проведення дозвілля на свіжому повітрі.
З кожним днем життя в таборах стає все більш цікавим, веселим та захопливим.