ПОДОРОЖ ДО ФРАНЦІЇ

Завдяки співпраці Тростянецької Міської Ради з французькими друзями: мером французького міста Женнвільє Патріс Леклерк разом з іншим партнером Бенджаміном Атва, 23 січня школярі нашого міста взяли участь в екскурсійно-туристичній подорожі до Французької республіки, яка триватиме по 17 лютого 2023 року.
В подорож вирушили діти, які найбільше постраждали під час бойових дій: ті, у кого зруйноване чи пошкоджене майно, у кого загинули під час окупації близькі родичі, діти військовослужбовців ЗСУ.
Усі витрати вартості поїздки: перевезення, проживання, харчування взяла на себе французька сторона. Група дітей проживає у комфортабельному старовинному замку Chateau de Menilles, Rue Roderer, Франція.
Кожного дня учні беруть участь у різноманітних заходах, екскурсіях, відвідують історичні місця.
На днях діти мали змогу зустрітися особисто з нашими благодійниками. Під час цієї зустрічі вони розповіли про Батьківщину, рідне місто, українські традиції, звичаї. Так, французькі друзі відчули гостинність, щирість української нації, її самобутність та унікальність.
Дякуємо вам за ваше сердечне тепло, що дарує усмішки, які сяють на обличчях дітей. Ми завжди пам’ятатимемо про вашу підтримку, яка так необхідна у такий важкий час для українського народу!
Бажаємо вам усіляких гараздів, здоров’я, процвітання і побільше тепла на вашому життєвому шляху.