Протидія булінгу та насиллю. Цінність родини

Ця актуальна та важлива для суспільства проблема об’єднала класних керівників на засіданні ММО, що відбулося 30 жовтня 2019 року в закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 3 Тростянецької міської ради.  Метою заходу було удосконалення професійної майстерності класних керівників у питаннях протидії булінгу та обмін досвідом. Керівниця ММО класних керівників Трофімцова В. А. виступила з тематичною презентацією, розповіла про нормативно-правове та інформаційне попередження насильства, наголосила на важливості постійної профілактично-педагогічної роботи в закладах освіти згідно з річним планом антибулінгової програми. Вікторія Анатоліївна також акцентувала увагу на моніторингу освітнього середовища (анонімні анкетування учнів та батьків про випадки цькування та безпеку у закладах, аналіз інформації, виконання заходів щодо запобігання та протидії булінгу).

Учасники методично-педагогічного практикуму прослухали виступ «Ціннісні орієнтири сучасної молоді. Мудрість сімейного виховання» керівника методичного об’єднання класних керівників ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 Тростянецької міської ради Шелест Л. Д., яка надала практичні поради «Як працювати з батьками учнів?». Присутні переглянули тематичні відеоролики та обговорили їх проблематику, обмінялися досвідом роботи з питань протидії булінгу, виконали комунікактивні вправи і ситуативні завдання.

По завершенню засідання класним керівникам були надані рекомендації щодо основних принципів протидії булінгу та насиллю, способів дій, реагування на це соціальне явище та відповідальність усіх учасників освітнього процесу, а методичні скарбнички педагогів поповнилися «Корисними посиланнями щодо теми антибулінгу».

Зображення 1 з 4