ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

29 травня минулого року Верховна Рада України Законом «Про День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановила 8 травня як єдину дату, коли Україна відзначає перемогу над нацизмом та вшановує памʼять загиблих у Другій світовій війні.
Ми приєдналися до європейської традиції святкування перемоги над нацизмом і цьогоріч це свято вперше відзначаємо саме в той день, коли Німеччина офіційно капітулювала.
У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, кому завдячуємо нашим життям, перед полеглими на полях битв чи в концтаборах, перед самовідданими працівниками тилу, перед кожним хто день за днем наближав звільнення світу від нацизму. Ми пишаємося славою тих, хто приніс очікуваний мир, і вклоняємося нашим нинішнім захисникам – гідним нащадкам дідів та прадідів.
Миру всім нам, єдності, свободи, щастя, злагоди та добробуту кожній родині!
Вічна пам’ять полеглим, честь і слава живим!