ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

У перший день літа Україна разом зі світовою спільнотою відзначає Міжнародний День захисту дітей. На жаль, вже третій рік поспіль це найбажаніше свято для української малечі затьмарене несправедливою війною, яка безжально руйнує дитячі мрії, право наших наймолодших громадян жити у вільній та мирній країні. Їхнє дитинство обпалене війною…
Але попри всі завдані ворогом труднощі, наші діти зачаровують увесь світ своєю силою і незламністю, продовжуючи навчатися, розвиватися, виборювати першість в культурних та спортивних заходах і робити свій внесок у Перемогу.
Підступна війна зробила наших дітей дорослішими… Вони щиро вболівають за долю України, підтримують українських захисників та захисниць своєю творчістю, разом з дорослими збирають кошти для українських Героїв.
Сьогодні вся країна стоїть одним фронтом за те, щоб побороти ворога, повернути на вулиці щирий дитячий сміх, а разом з ним можливість нашим дітям творити, навчатися, мріяти під мирним небом України.
Дорогі діти! Шановні батьки! Щиро вітаємо вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей!
Хочемо побажати всім діткам громади бути щасливими, знайти себе у житті, завжди відчувати любов до своєї родини і України. Ви – молоде покоління нескореного народу, наше завтра. Нехай ваші будні будуть яскравими, а всі найзаповітніші мрії та плани обов’язково збуваються.