ПРИВІТАННЯ ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Любі діти, дорогі батьки та шановні педагоги!
Від імені працівників відділу освіти Тростянецької міської ради та від себе особисто щиро вітаю всіх вас зі святом останнього дзвоника!
На жаль, вже третій рік поспіль цей захід проходить із нотками смутку, адже повномасштабна війна, яку розв’язала країна-агресор, не закінчилася. Цей рік був складним для усіх учасників навчального процесу, але не зважаючи на виклики, школярі отримали нові знання, а педагоги і батьки – гордість за успішних дітей.
Передзвін останнього шкільного дзвінка – це гучна подяка нашим ЗСУ за можливість жити, навчатися, навчати, мріяти і вірити в нашу перемогу!
Сьогодні для випускників пролунав останній дзвоник, вони підуть у доросле життя. Зараз воно особливо буремне та тривожне, проте, я впевнена, що кожен з вас займе гідне місце в ньому.
Бажаю щоб ваші мрії та плани збувались. Щоб ви отримали бажану освіту, знайшли роботу до душі. Вірю, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни.
Глибоко вдячна педагогам і батькам за сумлінність, за наполегливість, за професіоналізм. Саме завдяки вашим старанням ми маємо свідому, культурну та освічену націю.
Бажаю всім дітям та дорослим безпечних та мирних канікул, сповнених нових цікавих вражень. Бажаю перемоги та миру!
З повагою, в.о. начальника відділу освіти Тростянецької міської ради – Анна ЗУБОВА!