РОБОЧА НАРАДА КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ГРОМАДИ

29.03.2023 пройшла робоча нарада з керівниками закладів дошкільної та загальної середньої освіти.
Під час наради керівники закладів поділилися зі своїми колегами враженнями та досвідом з питань організації освітньої сфери європейських країн на прикладі Литовської республіки.
Із виступом до керівників закладів звернувся Каруна Вадим Миколайович з приводу створення класів безпеки та дружин юних рятувальників-пожежних у закладах освіти.
Обговорили важливі питання:
✓ організація навчального процесу в закладах дошкільної освіти;
✓ відкриття інклюзивних груп в ЗДО;
✓ співпраця та партнерство;
✓ умови реєстрації учасників національного мультипредметного тесту;
✓ безпекові умови в закладах освіти громади (облаштування, дооблаштування наявних захисних споруд та перспектива щодо встановлення модульних укриттів по закладам, де відсутні захисні споруди);
✓ атестація робочих місць;
✓ аналіз проходження опалювального періоду;
✓ підготовка до наступного опалювального періоду.
Після загальних виступів відбулися консультації з питань, які виникли під час робочої наради.