СЕРПНЕВА НАРАДА З КЕРІВНИКАМИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ

30 серпня 2023 року відбулася серпнева нарада з керівниками закладів освіти Тростянецької міської ради “Досвід, здобутки та перспективи розвитку освіти громади: підсумки 2022/2023 навчального року та основні завдання на 2023/2024 навчальний рік”.
На нараді також були присутні: міський голова Юрій Бова та представники благодійних організацій, які постійно підтримують наші заклади освіти.
На початку наради міський голова привітав всіх присутніх і вручив подяки нашим партнерам за важливу підтримку та неоціненну, безкорисну допомогу Тростянецькій міській територіальній громаді.
Під час заходу учасники обговорили стратегічні напрями розвитку у сфері сучасної дошкільної, шкільної та позашкільної освіти.
Начальник відділу освіти Тростянецької міської ради Яна Білокур під час свого виступу підвела підсумки минулого досить непростого року та зосередила увагу присутніх на головних завданнях у 2023/2024 навчальному році. Також вона подякувала керівникам закладів освіти за плідну співпрацю, в результаті якої наші діти мають можливість отримувати якісні знання в комфортних та безпечних умовах.