СПІВПРАЦЯ ТА ПАРТНЕРСТВО: РЕЗУЛЬТАТИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ!

З травня 2022 року Тростянецька громада розпочала свою співпрацю з Всеукраїнським фондом “Крок за Кроком” в рамках реалізації проєкту “Розбудова потенціалу педагогів закладів дошкільної освіти для психосоціальної підтримки та покращення життя дітей дошкільного віку в Україні в умовах надзвичайної ситуації”.
Протягом всього року ми відчували підтримку з боку ВФ “Крок за кроком”.
Завдяки їхній допомозі заклади дошкільної освіти нашої громади отримали: меблі (корпусні, м’які), іграшки, ковдри, набори для дитячої творчості, лялькового театру, дитячі книги, настільні ігри, спортивний інвентар, канцелярські товари, побутову хімію.
В рамках реалізації вищезазначеного проєкту вихованці садочків отримували подарунки до свят: солодкі подарунки, канцелярські набори, пляшечки для води, пазли, розмальовки, світловідбивачі.
За сприяння ВФ “Крок за кроком” наші педагоги мали можливість стати сертифікованими тренерами з питань мінної безпеки, психологічної підтримки в умовах війни.
Наразі, в рамках реалізації проєкту «Забезпечення дітей дошкільного віку безпечним простором для гри, навчання та розвитку на територіях деокупованих областей України», що реалізується ВФ “Крок за кроком” за підтримки міжнародної організація War Child (Нідерланди), гуманітарну підтримку у вигляді 100 % повернення коштів за оплату харчування отримують батьки дошкільнят.
08 травня відбулася робоча онлайн-зустріч керівників закладів дошкільної освіти громади з представником ВФ “Крок за кроком” – Юлією Найдою, під час якої обговорили подальші перспективи співпраці. Як результат ми сподіваємося на придбання меблів та побутової техніки для облаштування закладів дошкільної освіти Тростянецької міської ради.