СТАРТУВАЛА ЛІТНЯ ОЗДОРОВЧА КАМПАНІЯ ДЛЯ ТРОСТЯНЕЦЬКИХ ДІТЕЙ

Незважаючи на виклики сучасності, наше суспільство і надалі сприяє збереженню та покращенню стану здоров’я дітей, поновленню їх життєвих сил, створенню можливостей для безперервності навчального, виховного процесу та розвитку творчих здібностей.
В умовах воєнного стану оздоровлення та відпочинок дітей є вкрай важливими, оскільки до звичних викликів додались виклики війни: психологічні та фізичні травми. Попри війну діти мають залишатися дітьми!
Сьогодні, 12.06.2023 року стартувала оздоровча кампанія 2023 в Тростянецькій громаді.
В закладах освіти Тростянецької міської ради були створені всі необхідні безпекові умови, з метою допомогти дітям відволіктися від негативних думок, провести час з користю для фізичного та морального здоров’я.
Літнє оздоровлення школярів триватиме з 12 по 29 червня, п’ять днів на тиждень (крім вихідних). У громаді працюватиме 6-ть пришкільних таборів з денним режимом перебуванням й один профільний табір на базі КЗ Тростянецької міської ради “Палац дітей та юнацтва”.
Вихованці таборів будуть забезпечені якісним дворазовим харчуванням. 60% вартості харчування – батьківська плата, 40% – з бюджету Тростянецької громади.
Щоденно у таборах буде організовано дозвілля дітей, фізкультурно-оздоровчу та виховну роботу. Під час відпочинку наші діти отримають безліч позитивних емоцій та гарний настрій.