Стартував ІІ етап Усеукраїнських учнівських олімпіад

2 листопада 2019 року розпочався ІІ етап Усеукраїнських учнівських олімпіад. На базі ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 Тростянецької міської ради проведено олімпіаду з української мови та літератури. У філологічному змаганні взяли участь 24 учні 7-11-х класів закладів загальної середньої освіти Тростянецької міської ОТГ.

Про високий рівень знань дітей свідчить те, що майже всі учасники виконали олімпіадні завдання з результатом 45-77% від максимальної кількості балів.

Як же учні сприйняли завдання підвищеної складності?

Ложечник Ростислав, учень 7 класу Тростянецької Філії № 1 І-ІІ ступенів ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 5: «Сподобалося завдання з малюнками, до яких треба було дібрати слова «відносини», «стосунки», «взаємини», «відношення». Складнішим для мене було написання есе».

Хоменко Сніжана, учениця 8 класу ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3: «Не викликало труднощів завдання на знання художних засобів. У 4 завданні наведені сполуки слів записала правильно, але над поясненням граматичних помилок довелося поміркувати довше. На майбутнє зробила для себе висновок: треба чітко й раціонально розподіляти час на виконання роботи».

Костюк Марія, учениця 10 класу ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2: «Швидко впоралася з редагуванням речень, синтаксичним розбором речення. А ось із укладанням мінісловника «Складні випадки наголошування прикметників» виникли проблеми, бо на думку спадали лише іменники, які вчимося правильно наголошувати, готуючись до ЗНО».

Кваліфіковане журі уважно перевірило кожну олімпіадну роботу та визначило учнів, які мають найвищий рівень знань з української мови та літератури.

20191102_084923

Зображення 1 з 5